Zamknij
Start  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Info 24:
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza Dziennik Ustaw Monitor Polski Dziennik Urzędowy Województwa Wielkopolskiego Baza Aktów Własnych Urzędu Miejskiego w Bojanowie

Aktualności i informacje

 
2017-05-08

Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP

W dniu 1 maja br. na Stadionie Miejskim im. Brunona Wawrzyniaka w Bojanowie, zgodnie z coroczną tradycją odbyły się Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP poprzedzające Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny w Bojanowie. W zawodach wzięło udział prawie 80 uczestników. Najmłodsi rywalizowali ze sobą w różnych kategoriach wiekowych i trzech konkurencjach, bieg na 60 metrów, który cieszył się największą popularnością, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, gdzie mogło zapisać swoje wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach, a zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale.

Nagrody wręczyli Burmistrz Bojanowa Maciej Dubiel, prezes MUKS Szok Bojanowo Dariusz Marchewka i Konrad Bukowiecki, halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkich młodym zawodnikom! Gratulujemy osiągnięcia znakomitych wyników i do zobaczenia za rok:)  

Przedszkole - dziewczynki

Bieg na 60 metrów

I miejsce Maria Starzyńska - Golina Wielka - 11,90s

II miejsce Amelia Derlatko – Golina Wielka - 12,05s

III miejsce Julia Puchała – Rawicz- 12,20s

Przedszkole – chłopcy

Bieg na 60 metrów

I miejsce Łukasz Kaczmarek – Gołaszyn – 11,37s

II miejsce Aleksander Krawczyk – Gościejewice – 11,87s

III miejsce Bartosz Lange – Konradowo – 12,04s

Przedszkole – dziewczynki

Skok w dal

I miejsce Amelia Derlatko – Golina Wielka – 2,38m

II miejsce Małgorzata Zuter – Gołaszyn – 2,31m

III miejsce Wiktoria Olewińska – Kawcze – 1,90m

Przedszkole – chłopcy

Skok w dal

I miejsce Olaf Szumny – Bojanowo – 2,40m

II miejsce Kacper Szymczak – Bojanowo – 2,38m

III miejsce Mateusz Kowalski – Gołaszyn – 2,00m

Przedszkole – dziewczyny

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Julia Puchała – Rawicz – 15,00m

II miejsce Maria Starzyńska – Golina Wielka – 13,00m

III miejsce Kaja Hasińska – Bojanowo – 9,00m

Przedszkole – chłopcy

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Łukasz Kaczmarek – Gołaszyn – 18,00m

II miejsce Aleksander Krawczyk – Gościejewice- 12,00m

III miejsce Filip Kluczyński – Kawcze- 11,00m

I klasa – dziewczynki

Bieg na 60 metrów

I miejsce Blanka Ślęzak – Gościejewice – 10,69s

I klasa – dziewczynki

Skok w dal

I miejsce Blanka Ślęzak – Gościejewice – 2,35m

II klasa – dziewczynki

Bieg na 60 metrów

I miejsce Julia Gaweł – Bojanowo – 10,84s

II miejsce Justyna Szaszczak – Kawcze- 11,23s

III miejsce Agata Kasprowiak – Sowiny – 11,66s

II klasa -chłopcy

Bieg na 60 metrów

I miejsce Bartłomiej Józefowiak – Gościejewice – 10,35s

II miejsce Szymon Triebs – Bojanowo – 10,62s

III miejsce Oskar Sawicki – Ogorzelec – 10,88s

II klasa – dziewczynki

Skok w dal

I miejsce Wiktoria Pernak – Bojanowo – 2,53m

II miejsce Alicja Janus – Góra – 2,48m

III miejsce Agata Kasprowiak – Sowiny – 2,43m

II klasa – chłopcy

Skok w dal

I miejsce Patryk Góral – Bojanowo – 2,86m

II miejsce Bartłomiej Józefowiak – Gościejewice – 2,81m

III miejsce Michał Grzebieniowski – Głogów – 2,70m

II klasa – dziewczynki

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Amelia Szwarc – Kawcze – 16,00m

II miejsce Julia Gaweł – Bojanowo – 15,00m

III miejsce Alicja Kuczyńska – Bojanowo – 12,00m

II klasa – chłopcy

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Michał Grzebieniowski – Głogów – 22,00m

II miejsce Piotr Kelich – Zakrzewo- 13,00m

III miejsce Kacper Kelich – Zakrzewo – 13,00m

III klasa – dziewczynki

Bieg na 60 metrów

I miejsce Klaudia Ślęzak – Gościejewice – 9,38s

II miejsce Zofia Ratajczak – Bojanowo – 9,64s

III miejsce Oliwia Łuka – Głogów – 10,07s

III klasa – chłopcy

Bieg na 60 metrów

I miejsce Antoni Kończyk – Dąbcze – 9,26s

II miejsce Maksymilian Chwiłkowski – Tarchalin – 9,79s

III miejsce Filip Lange – Konradowo – 9,82s

III klasa – dziewczynki

Skok w dal

I miejsce Zofia Ratajczak – Bojanowo – 3,30m

II miejsce Klaudia Ślęzak – Gościejewice- 3,23m

III miejsce Oliwia Łuka – Głogów – 3,19m

III klasa – chłopcy

Skok w dal

I miejsce Filip Lange – Konradowo – 3,04m

II miejsce Filip Szymczak – Bojanowo – 2,95m

III miejsce Jakub Krzyżoszczak – Bojanowo – 2,94m

III klasa – dziewczynki

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Maja Małecka – Bojanowo – 19,00m

II miejsce Hanna Woźniak – Gołaszyn – 17,00m

III miejsce Marta Sowińska – Bojanowo – 11,00m

III klasa – chłopcy

Rzut piłeczką palantową

I miejsce Antoni Kończyk- Dąbcze – 33,00m

II miejsce Maksymilian Chwiłkowski – Tarchalin – 28,00m

III miejsce Filip Dwornik – Bojanowo – 21,00m

Tekst: GCKSTiR, foto: GCKSTiR, Maciej Majchrowicz

Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP - galeria

 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci RAWAG CUP
 
 
Schronisko Miejskie Pałac wlgd Budowa drogi nsr stat.gov
Gmina Bojanowo
Rynek 12, 63-940 Bojanowo, pow. rawicki, woj. wielkopolskie
tel.: 65 54 56 230, fax: 65 54 56 640, email: urzad@gminabojanowo.pl
NIP: 699-186-58-26
Numer i nazwa konta bankowego:
Bank Spółdzielczy Poniec o/Bojanowo 54 8682 0004 0030 3970 2000 0010
SWIFT Code/BIC:GBWCPLPP
projekt: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x